Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W wieku 21 lat rozpoczął działalność w branży marketingu i reklamy w internecie. Konsekwencja, determinacja i ciągła chęć rozwoju zaprowadziły go na szczyt osiągnięć biznesowych.

W 2019 roku dołączył do Grupy BAUER, jednego z globalnych liderów rynku wydawniczego i radiowego. W ten sposób Grupa TENSE współtworzy drugi co do wielkości podmiot świadczący usługi SEO na świecie.

Studiował równolegle na uczelni i w realnym biznesie. Uczył się, często na własnych błędach, zagadnień związanych z zarządzaniem zespołem, sprzedażą i obsługą klienta, finansami. Czytał książki o tej tematyce, wyszukiwał informacji w internecie, na bieżąco uzupełniał wiedzę dotyczącą skutecznych strategii reklamowych w sieci, głównie z zagranicznych portali branżowych oraz wypowiedzi ekspertów.

Początkowo samodzielnie, a z czasem z zespołem wykwalifikowanych profesjonalistów, stworzył markę o znaczeniu regionalnym, świadczącą usługi dla firm z całej Polski, a nawet z Europy.

Kluczową dla spółki usługę pozycjonowania stron internetowych, wznosił przez lata na coraz wyższy poziom pod względem technologicznym, nigdy nie rezygnując z indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Dbałość o rozwój przedsiębiorstw, którym świadczy usługi,  zawsze przekłada się na sukces Grupy TENSE. Dzięki temu udało się stworzyć jedną z największych agencji e-marketingowych w Polsce.

Wraz z Grupą BAUER pracuje obecnie nad rozwojem usługi i konsolidacją rynku SEO w Polsce. Jest współwłaścicielem spółek Webmetric sp. z o.o. oraz Net Convertis sp. z o.o. zajmujących się wsparciem przedsiębiorstw w działalności internetowej.