Jesteśmy młodą firmą konsultingową zajmującą się dostarczaniem wyspecjalizowanych rozwiązań biznesowych, technologicznych oraz działaniem marketingowym w sektorze B2B.

Grupa składa się z trzech podmiotów działających w różnych obszarach:

1) Venado.pl (https://venado.pl) – specjalizuje się w audycie procesów, produktów, analizie biznesowej i kompleksowym wdrażaniu usług w sektorze B2B.

2) Venado.tech (http://venado.tech) – specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu stron firmowych czy aplikacji webowych typu ecommerce B2B, CRM.

3) Venado.agency (https://www.venado.agency) – specjalizuje się w budowaniu marek, projektowaniu graficznym oraz prowadzeniu kampanii reklamowych.

Grupa Venado to odpowiedź na potrzeby sektora B2B mierzącego się obecnie z cyfrową rewolucją. W opozycji do agencji reklamowych czy software house specjalizujących się w działaniach B2C nasz zespół to ludzi od blisko 30 lat związani z szerokorozumianym rynkiem B2B. Obsługiwaliśmy zarówno MŚP,  międzynarodowe korporacje (w tym wszystkie kluczowe europejskie sieci handlowe), jak czołowymi polskich i europejskich producentów.

W zespole posiadamy również naukowców i badaczy z czołowych polskich uczelni i instytucji badawczych (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Śląska, Instytut Technik Innowacyjnych EMAG), jak osoby, które pracowały przy licznych projektach komercyjnych dla polskich i światowych marek i firm technologicznych.

Pozwoliło to nam podejść do problemu cyfryzacji sektora B2B w sposób holistyczny i opracować narzędzie pozwalające na automatyzację tego procesu.

European Delivery System – network for the smart business

Więcej informacji: https://europejskisystemdostaw.pl

EDS to unikatowy system tworzący sieć połączeń między producentami a zintegrowanymi odbiorcami B2B (m.in. sklepami internetowymi czy sieciami handlowymi). Sprzężenie tego z algorytmami AI pozwala w niespotykany dotychczas sposób umocnić pozycję drobnych i lokalnych producentów poprzez włączenie ich do europejskiego łańcucha dostaw.

European Delivery System dla Dostawcy (m.in. europejskich producentów czy dystrybutorów) oferuje automatyczne budowanie opisów, parametryzacji i kategoryzacji produktów na podstawie cząstkowych danych. Jest to możliwe dzięki odpowiednio przygotowanym i trenowanym modelom. Dodatkowo algorytmy skanując sieć stale kontrolują poprawność danych produktowych, a implementacja silników do tłumaczeń oraz słowników semantycznych pozwala na tłumaczenie danych na 24 języki. Zarządzanie produktami staje się w pełni zautomatyzowane i jest możliwe zarówno z systemu ERP (elastyczna architektura API), jak poprzez dedykowane narzędzie w postaci Panelu Dostawcy. Ponadto umożliwia dwukierunkową wymianę danych z Odbiorcą B2B, a wykorzystanie technologii blockchain wspomaga i optymalizuje proces logistyczny oraz płatności.

Odbiorca B2B otrzymuje dostęp poprzez Panel Kupca do Europejskiej Bazy Produktowej. W jednym miejscu może złożyć zamówienie u setki europejskich producentów. Zaawansowane integracje z firmami kurierskimi pozwolą algorytmom na planowanie i optymalizację kosztów dostaw.

Venado – wsparcie sektora B2B

Strona firmowa – https://venado.pl

Software house – https://venado.tech

Agencja reklamowa B2B – https://venado.agency

Europejski System Dostaw: https://europejskisystemdostaw.pl

Z wyrazami szacunku

Andrzej Krzysztof

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/andrzej-kierski

Tel: 570 700 085

Email: akk@venado.pl